Admin Pro

Snadné řešení aktualizace webu

pro firmy, města, obce, školy, zájmové činnosti a další...

SEO - optimalizace pro vyhledávače

O tom, že SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače, je jednou z nejlepších cest, jak získat zákazníky přes internet, už dnes nikdo nepochybuje. Chcete do tohoto procesu investovat nemalou částku peněz, nebo jej chcete získat s AdminemPro zdarma?

 

Skutečně je to tak - AdminPro má již v sobě zabudované prvky, které umožňují optimalizovat vaše webové stránky na klíčová slova, která jsou rozhodující pro váš záměr či podnikání.

 

Chcete vidět ukázku, jak vypadá funkční SEO v praxi? Tady ji máte! 

Pan Milan K. se rozhodl nabízet prodej svých truhlářských výrobků prostřednictvím internetu. Potřeboval tedy, aby lidé, kteří na internetu vyhledávají například výrobce  nábytku, našli právě jeho nabídku. A to i když neznají jeho webové stránky. Znamená to, že je třeba, aby v okamžiku, když uživatel internetu napíše do vyhledávače na Seznamu či Google (nebo jiném vyhledávači) například klíčové slovo "výrobce nábytku", se jako první objeví stránky právě pana Milana. Jedním z hlavních předpokladů je nejen mít vytvořené estetické webové stránky, ale splnit řadu technických parametrů, které má AdminPro v sobě již zabudované.

Samozřejmě, technická stránka věci není jediným předpokladem úspěchu vašeho webu, ale i s ostatním vám můžeme poradit. Třeba vybrat správný název domény, definovat klíčová slova pro váš záměr nebo připravit celý obsah webu.

 

 

Jednorázové SEO

Při tvorbě webových stránek je důležité od počátku myslet na to, aby splnily požadavky na úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače. Proto je třeba dbát na správně naprogramovaný kód, texty s vhodně zvolenými klíčovými slovy, přesně zvolenou doménu a vybudování základního portfolila zpětných odkazů. Tomuto základnímu procesu se říká jednorázová optimalizace pro vyhledávače.

 

Kontinuální SEO

V případě, že máte kvalitně připravený web, který byl tvořen s ohledem na pravidla optimalizace pro vyhledávače, nesmíte usnout na vavřínech. Prostředí internetu je nesmírně proměnlivé a z toho plyne, že i váš jednorázově optimalizvaný web, bude průběžně potřebovat doplňit nové prvky, které návštěvnost stránek zvýší. Tomuto procesu se říká kontinuální optimalizace pro vyhledávače.

 

Chcete vědět o optimalizaci pro vyhledávače více? Neváhejte nás kontaktovat!

Proč aktualizovat Váš web s ADMIN Pro ?

  • aktualizace webu ihned a zdarma
  • extrémně jednoduché ovládání
  • automatické SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • intuitivní prostředí přizpůsobené i pro
    méně zdatné uživatele počítačů
  • přehledná nápověda
  • možnost napojit i na již existující web
  • možnost dalších funkcí dle požadavků

Aktuálně dokončené projekty a weby:

Pole, lesy

Pama, a.s. -…

Pama, a.s. - agro

Pama, a.s. -…

» všechny reference


Copyright © 2013 AdminPro všechna práva vyhrazena