Admin Pro

Snadné řešení aktualizace webu

pro firmy, města, obce, školy, zájmové činnosti a další...

Slovníček

CMS (redakční systém)

CMS nebo-li redakční systém vám umožní obsluhovat vaše webové stránky. Díky redakčnímu systému můžete na své webové prezentaci přidávat nebo upravovat texty, vkládat obrázky, dokumenty, připravovat ankety či dotazníky apod., aniž byste k tomu potřebovali pomoc programátora. Díky redakčnímu systému tedy ušetříte velké množství času i peněz. Naše společnost připravila vlastní redakční systém AdminPro, který se vyznačuje velmi jednoduchým intuitivním ovládáním.

 

Editovat

Slvíčko editovat se používá u webových stránek velmi často a označuje úpravy obsahu webu. Tedy vkládání textů, obrázků, dokumentů, textů, soutěží, anket apod. Editovat web můžete díky redakčnímu systému, který by již měl být standardem dodávaným s každým webem.

 

Úložiště

Pokud chcete na svou webovou stránku vkládat obrázky nebo dokumenty, je potřeba nejprve mít je uložené "uvnitř" webu. Jednoduše v takovém "šuplíku", odkud si je na webu podle potřeby vezmete a vložíte na konkrétní stránku. Tam je potom návštěvník vašeho webu uvidí. Tomuto "šuplíku", který v AdminuPro najdete ve spodní části stránky, se obecně říká úložiště. Obrázky a dokumenty, které máte uložené v úložišti nejsou vidět na webu.

 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Často užívaná zkratka SEO označuje proces, díky kterému se konkrétní webová stránka objeví na prvních místech po zadání konkrétního slova do internetového vyhledávače. SEO je poměrně dlouhodobý a komplikovaný proces a jeho úspěšnost je závislá především na kvalitním naprogramování webu, správném napsání webových textů a volbě domény.

 

Marketing ve vyhledávačích (SEM)

Jedná se vlastně o placenou reklamu na internetu, která uvádí webové stránky na první místo ve vyhledávačích cíleně, po uhrazení reklamního prostoru. Stránky umístěné na první pozice ve vyhledávačích pomocí SEM poznáte například v Google podle světle podbarveného podkladu. Průzkumy ukázaly, že webové stránky umístěné na první pozice pomocí SEM mají lidé tendenci přehlížet.

 

Doména

Doména, nebo-li doménové jméno, je nezbytnou součástí webové prezentace, jedná se zjednodušeně řečeno o "jméno vašeho webu", prostřednictvím kterého jej uživatelé na internetu najdou. Volba domény by měla splňovat pravidla SEO, být zapamatovatelná, srozumitelná a odpovídat vašemu záměru. Doména je například www.admin-pro.cz, pod kterou najdete tyto stránky.

 

Hosting

Hosting, nebo také webhosting, je vlastně místo na internetu, kde jsou vaše webové stránky fyzicky uloženy. Obvykle jej nabízí poskytovatelé a můžete si pronajmout větší či menší prostor, podle vašich potřeb. Při výběru hostingu je třeba velmi dbát na výběr poskytovatele, aby vaše data byla v bezpečí.

 

Copywriting

Copywriting jednoduše označuje psaní textu na internetu. Tento text obsahuje důležitá slova, říká se jim klíčová, díky kterým se potom vaše webové stránky objevují při zadání důležitého slova do vyhledávače. Text na internetu musí splňovat nejen důležité technické požadavky, ale také působit přesvědčivě na návštěvníka webu. Kvalitní copywriting je v současnosti jedním z nejdůležitějších parametrů úspěšného procesu optimalizace pro vyhledávače.

 

Linkbuilding

Linkbuilding, nebo-li budování zpětných odkazů na internetu, je jedním z velmi důležitých kroků v procesu SEO. Jednoduše řečeno: čím více webových stránek na váš web bude odkazovat, tím více budou vyhledávané.  Tyto odkazy by měly vést z webových stránek, které obsahově nejlépe odpovídají vašemu zaměření.

 

Proč aktualizovat Váš web s ADMIN Pro ?

  • aktualizace webu ihned a zdarma
  • extrémně jednoduché ovládání
  • automatické SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • intuitivní prostředí přizpůsobené i pro
    méně zdatné uživatele počítačů
  • přehledná nápověda
  • možnost napojit i na již existující web
  • možnost dalších funkcí dle požadavků

Aktuálně dokončené projekty a weby:

Pole, lesy

Pama, a.s. -…

Pama, a.s. - agro

Pama, a.s. -…

» všechny reference


Copyright © 2013 AdminPro všechna práva vyhrazena