Admin Pro

Snadné řešení aktualizace webu

pro firmy, města, obce, školy, zájmové činnosti a další...

Tvorba webových stránek - naše služby

Součástí našich služeb není pouze dodávka kvalitního redakčního systému, ale vytvoříme pro vás kompletní webovou prezentaci podle vašich požadavků.
Tato služba sestává z následujících předvoleb, z nichž můžete vybírat jednotlivé možnosti nebo ji využít uceleně. 

 

Zajištění domény

Volba domény je na vás, budeme vám však poradci, co se týče jejího výběru s ohledem na marketingové hledisko, ale i co se týče nejlepší volby v rámci procesu optimalizace pro vyhledávače. Ověříme, zda doména, kterou jste si vybrali je k dispozici a zajistíme vám její registraci.

 

Grafický návrh webu

Vzhled a uživatelská přívětivost webu je jedním z nejdůležitějších prvků, které určí, jak si návštěvníci váš web oblíbí. Proto při grafickém zpracování dbáme na dodržení webových standardů, hledáme optimální barevnost i rozmístění grafických prvků tak, aby web odpovídal vašim záměrům a byl efektivní podporou či nástrojem vaší činnosti.

 

Naprogramování webu

Naprogramování webu je technická část celého procesu tvorby webových stránek. Ačkoliv tato práce je z velké části pro vás neviditelná, kvalita provedení je pro web klíčová. Chybně naprogramovaný web sice může fungovat, ale obvykle působí značné problémy, které v důsledku zhorší kvalitu vašeho záměru. Proto dbáme na mimořádně přesné použití progamovacího kódu.

 

Poskytování hostingu

Aby byly vaše webové stránky včetně všech dat v bezpečí, poskytujeme kvalitní hosting, který optimalizujeme podle vašich požadavků i potřeb. Můžete si u nás zakoupit zcela malý prostor, nebo naopak využívat rozsáhlý, přesto však nákladově velmi přijatelný prostor pro data.

Upozornění: systém AdminPro můžmeme umístit z důvodu zabezpečení dat pouze na námi poskytovaný hosting!

 

 

Analýza klíčových slov a copywriting

Webové stránky nejsou jen efektivní design, ale i funkční obsah. To znamená, že texty na vašem webu budou přijatelné pro internetové vyhledávače, ale budou působit i přesvědčivě na jeho návštěvníka. V této oblasti vám nejprve definujeme klíčová slova a následně navrhneme optimální text s rozmístěním klíčových slov na důležitých místech v textu.

 

Linkbuilding

Linkbuilding znamená vytvoření odkazů na internetu, které budou odkazovat právě na váš web. Tyto odkazy by měly vést z webových stránek, které obsahově nejlépe odpovídají vašemu zaměření. Kvalitní linkbuilding je jedním z velmi důležitých parametrů pro návštěvnost webu. Linkbuilding vytváříme jak ručně, tak prostřednictvím hromadné registrace do katalogů v závislosti na typu záměru a oblasti.

 

Online marketing

Internet se raketovou rychlostí stává nástrojem pro obchod. Proto dnes již nestačí pouze vytvořit webové stránky a doufat, že je někdo navštíví. Důležité je vést aktivní marketing v internetovém prostředí. Ten zahrnuje SEO, SEM, klikací kampaně, reklamní kampaně, public relations (PR) a řadu dalších kroků, včetně aktivity a propojení se sociálními sítěmi.

 

Webové aplikace

Webové aplikace jsou jednoduše řečeno programy, které fungují na webových stránkách a není třeba je instalovat do počítače. Jedná se o nejrůznější systémy, které jsou sestaveny na míru vašim požadavkům. Mohou to být například rezervační formuláře, online kalkulačky apod.

 

Tvorba e-shopů, portálů, systémů...

Krom klasických webových stránek vám nabízíme vytvoření vlastního internetového obchodu přesně podle vašich přání. Díky našemu variabilnímu systému můžete začít v malém a později své podnikání rozvinout dle potřeb. Součástí tvorby e-shopu může být i zajištění online marketingu.

Proč aktualizovat Váš web s ADMIN Pro ?

  • aktualizace webu ihned a zdarma
  • extrémně jednoduché ovládání
  • automatické SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • intuitivní prostředí přizpůsobené i pro
    méně zdatné uživatele počítačů
  • přehledná nápověda
  • možnost napojit i na již existující web
  • možnost dalších funkcí dle požadavků

Aktuálně dokončené projekty a weby:

Pole, lesy

Pama, a.s. -…

Pama, a.s. - agro

Pama, a.s. -…

» všechny reference


Copyright © 2013 AdminPro všechna práva vyhrazena